Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

10.06.2015

У відповідності до статей пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 30, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 868, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розділом II Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтями 17, 38, 39, 84, 92, 116, пунктом «б» частини третьої статті 122, статтями 123, 125, 126, 186, 202, 204 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби  України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та враховуючи позитивні висновки районних служб:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області на земельну ділянку загальною площею 0,8653 га, у т.ч. 0,8653 га для розміщення та постійної діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій на території Лохвицької міської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Передати 1-му державному пожежно-рятувальному загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області в постійне користування земельну ділянку загальною площею 0,8653 га (кадастровий номер 5322610100:50:006:0206) земель житлової та громадської забудови для розміщення та постійної діяльності Державної служби України з надзвичайних  ситуацій  на  території  Лохвицької  міської  ради  за  адресою: м. Лохвиця, вул. Леніна, 102 а, Лохвицький район Полтавська область.

3. Рекомендувати 1-му державному пожежно-рятувальному загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області оформити право постійного користування на земельну ділянку відповідно до порядку установленого чинним законодавством України в Реєстраційній службі Лохвицького районного управління юстиції Полтавської області.

4. Відділу Держземагентства у Лохвицькому районі забезпечити збереження даної технічної документації в місцевому фонді документації із землеустрою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ