26.01.2017

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126, 184, 185, 186 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди приватного акціонерного товариства «Райз-Максимко» на території Свиридівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко» на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,7055 га, у тому числі 2,7055 га ріллі - кадастровий номер 5322686200:00:004:0163 із земель категорії не витребуваних земельних часток (паїв), яка знаходиться на території адмі-ністративного підпорядкування Свиридівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Надати в оренду приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко» земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною  площею 2,7055 га, у тому числі 2,7055 га ріллі - кадастровий номер 5322686200:00:004:0163 із     земель категорії не витребуваних земельних часток (паїв), яка знаходиться на території адміністративного підпорядкування Свиридівської сільської ради  Лохвицького району Полтавської області строком оренди на 7 (сім) років.

3. Встановити орендну плату в розмірі 7 (сім) відсотків за 1 га від нормативної грошової оцінки землі сільськогосподарського призначення, яка проведена на території Свиридівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

4. Суб’єкту господарювання, зазначеному в пунктах 1, 2 цього розпо-рядження:

заключити договір оренди землі на земельну ділянку з Лохвицькою районною державною адміністрацією;

зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.

5. В момент оформлення спадкоємцями права власності на земельну     ділянку, зазначену в пункті 2 цього розпорядження, вважати договір оренди    таким, що втратив чинність.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ