Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за

02.12.2016
Реєстраційний номер:
Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 19 грудня 2016 р. за № 192/2431
Відповідно   до   статті   6,  пункту  8  статті  16, пункту 2 статті 20, статті   41   Закону   України    «Про   місцеві    державні   адміністрації»,  статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081, з метою визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лохвицького району:
1. Затвердити Умови конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лохвицького району (додаються).

2. Юридичному   сектору  апарату  райдержадміністрації  (Пономарен-ко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації (Яківець І.П.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ
ДолученняРозмір
umovi_konkursu_z_vizn._pasazhirskih_perevezen_no492.doc76 КБ