Про затвердження вартості харчування учнів загально-освітніх закладів району у 2016 році

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
11.02.2016
Номер: 
33/15

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Порядком надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 р. № 116 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2016 р. № 16, та враховуючи  подання головного розпорядника коштів – відділу освіти Лохвицької райдержадміністрації:

         1.  Погодити та  внести на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені відділом освіти райдержадміністрації норми вартості харчування:

учнів 1- 4 класів та учнів пільгових категорй у розмірі 5 грн. на день;

дітей дошкільного віку у Ригівському КНВК у розмірі 10 грн. на день, з яких батьківська плата – 4 грн., плата за рахунок бюджету – 6 грн.       

    

          2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.), відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека А.М.) передбачити кошти для харчування дітей категорій визначених в пункті 1 цього розпорядження, та провести відповідне  фінансування протягом 2016 року.

 

 

 

 

 

 

          Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради

      адміністрації                                                                         

                                

                                   В.РЯЗАНОВ                                                  А.ХРАПАЛЬ 

 

Наверх ↑