Сучасні орієнтири у національно- патріотичному вихованні дітей та молоді у закладах культури району

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  керуючись Стратегією національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженою Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580, Планом заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 898-р, Планом дій щодо реалізації Стратегії  національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743-р та з метою виховання громадянина – патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, а також визначення ефективних механізмів системної взаємодії органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у питаннях національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 01грудня 2017 року:

1. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Марченко С.М.) спільно з відділом освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.) постійно проводити тематичні заходи, присвячені героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України.

2. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Марченко С.М.) сприяти створенню передумов для  музею пам’яті  Південно- Західного фронту  в урочищі Шумейкове.

3. Рекомендувати виконкомам Пісківської та Ісковецької сільських рад посилити роботу з патріотичного виховання  в закладах культури  адміністративного підпорядкування.

4. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Марченко С.М.) сприяти громадським організаціям у проведенні ними тематичних круглих столів, бесід, годин спілкування присвячених подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної сотні.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ