Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв’язку з кадровими змінами: Внести зміни до складу тимчасової робочої групи з питань укладання договорів оренди земельних ділянок категорії невитребуваних (нерозподілених) земельни

27.10.2015

Відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і
військову службу», розділу ІІІ Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затверджене постановою Кабінету Міністрів України  від  21 березня 2002 року № 352 (зі змінами),  з метою своєчасної і якісної організації та проведення приписки до призовної дільниці громадян:

1. Провести в період з 04 січня до 31 березня 2016 року приписку громадян 1999 року народження до Лохвицької призовної дільниці Лохвицького районного військового комісаріату (далі –  РВК).

2. Затвердити персональний склад комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці (далі - Комісія) (додається).

3. Комісії  в  своїй роботі керуватися статтею 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

4. Рекомендувати:

1) комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.), Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.):

сформувати та затвердити персональний склад медичної комісії з питань приписки юнаків 1999 року народження до Лохвицької призовної дільниці РВК;

організувати проведення медичного огляду згідно Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затверджене наказом Міністра оборони від 14 серпня 2008 року № 402, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за № 1109/15800;

забезпечити Лохвицьку призовну дільницю необхідними медикаментами, інструментарієм, медичним та господарським майном, в лікувальних закладах району виділити для додаткового медичного обстеження допризовників необхідну кількість ліжкомісць;

2) Міським, сільським головам забезпечити оповіщення допризовників з числа жителів територіальних громад та сприяти їх явці на Лохвицьку призовну дільницю РВК для проходження медичного огляду в період проведення приписки;

3) РВК проінформувати райдержадміністрацію про результати проведення приписки до 10 квітня 2016 року.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека А.М.) сприяти явці юнаків допризовного віку з числа учнів навчальних закладів району до Лохвицької призовної дільниці РВК для проходження медичного огляду в період проведення приписки.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Лох-вицької районної державної адміністрації від 08 грудня 2014 року № 447 «Про проведення приписки до призовної дільниці Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату».

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

27.10.2015 № 432

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці

Піддубний

Роман Михайлович

-     тимчасово  виконуючий обов’язки військового комісара Лохвицького районного військового комісаріату, голова комісії (за згодою)

Скоба

Галина Григорівна

-     медсестра консультативно-діагностичного відділення Лохвицької центральної районної лікарні, секретар комісії по приписці (за згодою)

Карась

Ганна Григорівна

-     старший лікар комісії, заступник головного лікаря центральної районної лікарні (за згодою)

Кудеря

Сергій Володимирович

-     заступник начальника Лохвицького районного відділу УМВС України в Полтавській області (за згодою)

Рома

Юрій Едуардович

-     голова міжрайонного комітету Товариства сприяння обороні України (за згодою)

Свинар

Тетяна Анатоліївна

-     директор Лохвицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

У разі відсутності з поважних причин членів комісії з питань приписки громадян  до призовної дільниці ввести резервний склад комісії до Лохвицької призовної дільниці.

РЕЗЕРВНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці

Доценко

В’ячеслав Володимирович