08:13 | 10.07.2020

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» У ЛОХВИЦЬКОМУ РАЙОНІ

У рамках реалізації президентської програми #Велике будівництво продовжується реконструкція мосту через річку Сула поблизу с.Млини Лохвицького району на автошляху Р-60 Кролевець-Пирятин.

14:16 | 08.07.2020

ПІДСТАВИ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА

УКРАЇНИ У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ НАЗВИ ВУЛИЦІ

Положеннями статті 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" визначено, що у разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів вносяться зміни до реєстру територіальної громади, із збереженням попередніх даних, із подальшим внесенням цієї інформації до Єдиного державного демографічного реєстру в установленому Кабінетом Міністрів України порядку.

10:58 | 08.07.2020

ПРО НАБІР УЧАСНИКІВ В ШКОЛУ ДЕМОКРАТІЇ

Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЦБД) http://eecmd.org/ оголошує конкурс на набір учасників в Школи Демократії у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Полтаві на новий навчальний курс. Школа демократії є інтенсивною освітньою програмою, спрямованою на ознайомлення слухачів з основами демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів.