04 листопада 2020 року День залізничника

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!

Указом Президента України від 15 липня 1993 року № 257/93-рп, в Україні встановлено професійне свято працівників залізничного транспорту,  яке відзначається щорічно 4 листопада.

Сьогодні українська залізниця динамічно розвивається, сприяючи ефективному розвитку економіки, соціальної сфери та забезпеченню потреб населення у перевезеннях. Активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технічні рішення, орієнтовані на європейські норми і стандарти, завдяки чому забезпечується входження наших сталевих магістралей до системи міжнародних транспортних коридорів.

Запорука успішного розвитку галузі – в умілому господарюванні, чіткій організації роботи, професіоналізмі та відповідальності залізничників. І саме в цьому полягає гарантія довіри до Укрзалізниці, яка є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником. Переконана, що залізничники й надалі плідно збагачуватимуть традиції своєї професії, сприятимуть піднесенню економіки.

Бажаю вам, шановні працівники залізничного транспорту, міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

Голова Лохвицької районної

державної адміністрації                                                                                  Тетяна КОСТЕНКО