11 СЕРПНЯ – ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА

11 СЕРПНЯ – ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА

Шановні працівники будівельної галузі! Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою, адже Ви даруєте нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

День будівельника -  професійне свято не тільки будівельників, але й усіх, хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.

Зичу всім Вам, дорогі друзі, здоров'я, успіхів і натхнення, злагоди, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай Ваша наполеглива праця приносить радість і матеріальне задоволення, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання. Хай це свято надихає Вас на нові професійні звершення.

Зі святом!

Голова райдержадміністрації Володимир РЯЗАНОВ