12 вересня Лохвиці – 700 років з часу першої писемної згадки про місто в історичних джерелах

Шановні лохвичани та гості нашого краю! Щиро вітаю Вас з Днем міста та 77  річницею визволення рідного міста від фашистських загарбників у Другій світовій війні. Для кожного з нас Лохвиця означає щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, хтось здійснив першу заповітну мрію. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери і парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з глибокою вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Нехай же нас назавжди об’єднає любов до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити добро заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Бажаю, щоб у кожній домівці були мир і спокій, збувалися всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Зі святом, Лохвице!

Тетяна КОСТЕНКО