13 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, ветерани галузі! Сердечно вітаю Вас з професійним святом, яке традиційно відзначається у другу неділю вересня. Цей день – чудова нагода висловити  нашу вдячність і щирий захват. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього народногосподарського комплексу була б неможлива.

Завдяки Вашій самовідданій праці, високому професіоналізму і відповідальному ставленню до справи з року в рік збільшується видобуток нафти й газу, зростає транзитний потенціал країни, що, беззаперечно, сприяє енергетичній безпеці України.
Перспективи розвитку галузі – у нарощуванні власного видобутку нафти і газу, забезпеченні надійної роботи нафто- та газотранспортної систем, вдосконаленні внутрішнього ринку енергоносіїв, підвищенні ефективності нафто- та газопереробки. Таку роботу успішно ведуть працівники цієї галузі Лохвиччини.

Бажаю всім Вам  здоров’я, натхнення, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень.

Нехай сьогоднішнє свято наповнить душу радістю та гордістю за зроблене!

Пишаємось Вами і Вашою працею!

Тетяна КОСТЕНКО

голова Лохвицької