14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Шановні працівники житлово-комунального господарства! Щиро вітаємо Вас та ветеранів галузі з вашим професійним святом!

Немає іншої сфери діяльності, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

 

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди. На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

Бажаємо вам міцного здоров'я, хорошого весняного настрою, благополуччя, родинного затишку, рясних матеріальних статків, нових професійних здобутків, миру та злагоди. Нехай кожен ваш день буде зігрітий теплом, людською шаною та вдячністю.

 

 

В.РЯЗАНОВ, голова державної адміністрації

 

 

Наверх ↑