14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Версія для друкуВерсія для друку

14   БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ  УКРАЇНСЬКОГО  ДОБРОВОЛЬЦЯ

Цього дня ми вшановуємо усіх, хто  за покликом  душі та серця став на захист рідної країни. У березні 2014 року, розуміючи високий ризик військового вторгнення на територію України та бажаючи захистити суверенітет та територіальну цілісність країни, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Саме так із лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці – сотні майданівців – рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу, щоб у надскладній битві вибороти волю та  незалежність, наше з Вами право бути Українцями.

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжує захищати рідний край від загарбників. Самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти людей, які готові без вагань віддати власне життя за Батьківщину.  Багатьох воїнів вже немає на цій землі. Та їхня людська честь і звитяга навіки закарбується в наших серцях і пам¢яті.

Шановні добровольці, прийміть щирі вітання зі святом, що втілює істинну доблесть та  силу духу українського народу – Днем українського добровольця! Ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Доземний уклін Вашим сім’ям – надійному тилу і опорі, які вірно чекають переможного повернення додому.  

Бажаю Вам добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

 

Володимир Рязанов, голова Лохвицької райдержадміністрації

 

 

 

 

Наверх ↑