14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

В День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо День захисника України. Це свято як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях йде боротьба за незалежність і суверенітет нашої держави.

Попри зміну часів і політичних систем День захисника України асоціюється, насамперед, з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання Захисника, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Висловлюємо вдячність, шану і повагу ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів, зичимо всім незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення мрій і побажань.

У цей день всі ми будемо молитися Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство наших бійців, аби кожен воїн, який знаходиться на Сході України, повернувся живим до своєї родини і мав можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Низько схиляємо голови перед подвигом загиблих захисників, які ціною власного життя виборювали для свого народу мирне майбутнє. Вічна їм пам'ять і слава!

В.РЯЗАНОВ,голова районної державної адміністрації