15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Шановні воїни інтернаціоналісти. Дорогі земляки!

Сьогодні, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення контингенту радянських військ з Афганістану.

Український народ щорічно віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Ви йшли туди не за орденами і медалями, ви свято вірили, що виконуєте свій інтернаціональний обов’язок, несете визволення народу Афганістану, що йдете не воювати, а захищати.

Ця війна навчила вас цінувати дружбу, порядність, справедливість і чесність, навчила бути активними і рішучими, не боятися відповідальних рішень. Хочу подякувати вам за небайдужість, за вашу життєву і громадянську позицію у цей непростий для України час. Ваші побратими приймали активну участь у Революції Гідності, багато з них нині мужньо захищають кордони України, займаються благородною волонтерською справою. І це не випадково, бо саме ви, як ніхто, засвоїли військові та моральні уроки тієї ніким і нікому неоголошеної страшної війни, а отже як ніхто інший знаєте справжню ціну миру. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

В глибокій шанобі також хочу схилити голову перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, успіхів у праці та добробуту в родинах.

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації