2 вересня український народ відзначає визначну подію в історії людства – 75-у річницю закінчення Другої світової війни

Версія для друкуВерсія для друку

2  вересня  український народ відзначає визначну подію в історії людства  – 75-у річницю закінчення Другої світової війни

 

Акт про беззастережну капітуляцію Японії – останнього активного союзника нацистської Німеччини – було складено на борту американського лінкора „Міссурі“ в Токійській затоці.  Японія повністю прийняла умови Потсдамської декларації.  У неймовірно кровопролитній війні, жертвами якої стали близько 50 мільйонів осіб, взяли участь 62 держави.

Жах Другої світової війни залишився позаду. Україна, чий внесок у загальну перемогу людства став одним із визначальних, плекає вічну пам’ять про полеглих та вшановує усіх ветеранів, які виборювали нашу незалежність. Захищаючи сьогодні право на мирне життя у вільній країні, ми продовжуємо славні традиції попередніх поколінь! 

Героїчний шлях визволителів Другої світової війни – це невичерпне джерело натхнення для теперішнього покоління українців, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни!

 

Наверх ↑