20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Версія для друкуВерсія для друку

20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дорогі земляки!

Майдан 2013-2014-го років став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей. І за їх здобуття заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі сини України, більшість із них – молоді, сильні, ті, хто тільки починав жити.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам'ять нагадуватиме про їхні відвагу, мужність і самопожертву в ім’я свободи. Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними.

Нині нам доводиться продовжувати боротьбу за власну гідність і єдність своєї держави. Загибель Небесної Сотні, анексія Криму, розпалювання ворожнечі та військова агресія на сході України… Та ми свято віримо, що спільною силою українського народу, усі разом ми зуміємо захистити свою землю, здобути мир для відновлення і розбудови державності.

Дорогі земляки, закликаємо вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичимо віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Лохвицького краю.

Слава Україні! Героям слава!

 

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації

Наверх ↑