20 ЛЮТОГО – ДЕНЬГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 ЛЮТОГО – ДЕНЬГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Шановні земляки!

Щороку 20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, людей, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Спершу вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – це вагомий аргумент, але навіть вони не змогли перемогти цих людей. Гинули, та не корились. Так на Майдані з'явилась Небесна сотня.

Нині маємо палке бажання – побудувати власну країну, рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я війни, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

У цей день зичимо всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення благородних задумів! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість!

Слава Україні! Слава її Героям!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації