20 ТРАВНЯ – ДЕНЬ БАНКІВСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ

20 ТРАВНЯ – ДЕНЬ БАНКІВСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ

Шановні працівники банківських установ!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Ви заслуговуєте щирих слів подяки і найкращих побажань, адже на Ваших плечах –  відповідальна робота, від якої залежить фінансова стабільність нашої малої батьківщини та держави в цілому, піднесення добробуту її громадян, належний рівень довіри населення до ввірених вам установ. У цей святковий день бажаю, щоб банківський сектор Лохвиччини динамічно розвивався. Хай Ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприяють підвищенню добробуту українського народу, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише району, а й усієї держави.

Міцного вам здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння та злагоди.

Зі святом!

Тетяна КОСТЕНКО