21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Шановні лохвиччани!

21 листопада наша держава відзначатиме чергові річниці початку доленосних для України подій – Помаранчевої революції та Революції Гідності. Цього дня ми віддаємо належну шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

У вихрі цих подій, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Сьогодні кожен із нас мусить проаналізувати, чи змінилися наші погляди і переконання, чи виправданою стала смерть тих українців, які ціною власних життів захищали споконвічне прагнення до свободи. Значення цього дня вже виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у наших домівках, та ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації