21 ТРАВНЯ- ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

21 ТРАВНЯ- ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Шановні земляки!

Це свято завжди відбувається в третій четвер травня – робочий день тижня. Саме у робочий день, щоб підкреслити, що вишиванка є органічною частиною життя українців, а не вдягається тільки для  урочистих подій. Для українця вишиванка – не просто одяг. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія, міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа народу. Більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код.

Люди, вдягаючи вишиванку, підкреслють те, що ми є нація. Нація вільна, нація незалежна, нація, яка має право на гідне життя. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.

Тетяна КОСТЕНКО

голова районної