23 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

23 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

23 червня в Україні щорічно відзначають День державної служби – професійне свято тисяч державних службовців – громадян України, які щоденною, наполегливою працею, професіоналізмом, самовіддачею, сумлінним та відповідальним ставленням до своєї справи забезпечують виконання функцій держави, дбають про її авторитет, шукають шляхи і перспективи її подальшого розвитку.

Впродовж складних історичних періодів:  від гетьманату Павла Скоропадського до сьогодення, проходячи часи боротьби та визволення, революцій та війн, глобальних змін у суспільно-політичній свідомості та трансформації політичних еліт, поступово формувався інститут державної служби в нашій державі. Так «народжувався» державний службовець – особливий фахівець, який володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Шановні державні службовці! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та успішних здобутків в ім'я щасливого майбутнього України.

Нехай кожен день Вашого життя буде світлий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Тетяна КОСТЕНКО

голова Лохвицької