23 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ 24 СЕРПНЯ – 27-МА РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

23 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

24 СЕРПНЯ – 27-МА РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

У 2018 році Україна відзначає 27-му річницю незалежності України  та 100-річчя відродження української державності. Впродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх в усі часи боротися за незалежність.

На початку ХХ століття, в часи Української революції 1917-1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена. Нині в умовах агресії з боку Російської Федерації наша держава переживає нелегкі часи і продовжує відстоювати власну свободу та цілісність держави. Питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Але цей урок повинен загартувати нас, об’єднати і зробити ще сильнішими патріотами своєї держави.

Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни! Бажаємо всім нам бути гідними пам'яті наших співвітчизників, які працею, здоров'ям, а інколи і своїм життям створювали славу і велич країни та Державного прапора! Зі святом вас, дорогі лохвичани!

Слава Україні!

В. РЯЗАНОВ                                                     А.ХРАПАЛЬ