23 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ 24 СЕРПНЯ – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Версія для друкуВерсія для друку

23 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

24 СЕРПНЯ – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ЛОХВИЧАНИ!

Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Виміром щасливої долі будь-якого народу є його Незалежність. Рівно 28 років тому українська нація отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною та незалежною. Про це мріяли десятки поколінь українців.

Та на жаль ми знову зустрічаємо незалежність України із щемом в серці, наші душі переповнені болем страждань і гіркотою втрат за цвітом нашої нації. Це вже шостий День незалежності, коли Збройні сили України, прикордонники, Національна гвардія та інші загони добровольців зі зброєю в руках відстоюють територіальну цілісність і самостійність нашої держави під державним стягом, що став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

Сьогоднішня Незалежність – це коли таємно від рідних йдуть на війну, віддають останні гроші на бронежилети для військових; коли відпускають брата на Схід, кажучи: «Хто ж іще, якщо не він»; коли цілодобово дивляться новини і моляться за життя українських військових і мирних жителів. Це коли Гімн стає найкращою мелодією, яка глибоко западає в серце; коли кожен з нас відчуває себе частиною вольової та сильної нації, коли кожен з нас гордиться тим, що він українець!

На жаль, сьогодні уже чимало українських сімей відчули жахливі наслідки війни, втративши своїх рідних і близьких. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власним життям і добробутом.

Але, які б складні вимоги не висувала б нам доля - ми, українці, не перестаємо дивувати увесь світ своїм духом, патріотизмом, своєю незламною вірою у перемогу та мир. Україна і український народ – це велика сила, яку неможливо здолати!

Ще раз вітаємо всіх краян з Днем Державного Прапора та 28-ю річницею Незалежності України. Мирного вам неба, добра, достатку, єдності та порозуміння.

Слава Україні! Слава нашим героям!

 

 

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації

 

Наверх ↑