23 ТРАВНЯ – СВЯТО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!

Версія для друкуВерсія для друку

23 ТРАВНЯ – СВЯТО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!

Шановні земляки! 23 травня українці відзначають величне й поважне свято – День Героїв. Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків, повстанців, українських січових стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО/ООС, маємо можливість наповнитись гордістю за наших предків і сучасників, які віддали життя у боротьбі за незалежність України. Завдяки їхній жертовності ми можемо вільно дихати й ступати по рідній землі.

День Героїв – це шанс висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.
Пам'ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.
Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

Тетяна КОСТЕНКО

    голова районної 

державної адміністрації

 

Наверх ↑