25 жовтня 2020 року свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України

25 жовтня 2020 року свято працівників  автомобільного транспорту  і  дорожнього   господарства України

Дорогі працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. Сумлінна та надійна робота автомобілістів і дорожників у цій важливій сфері економіки, де трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства країни, життєдіяльність населених пунктів та настрій людей.

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь та гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаю всіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але всі ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасне здійснення перевезень та безпека пасажирів.

В свою чергу маю надію, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.

Саме тому щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього  господарства  щастя,  добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії,  міцного здоров’я,  подальшої успішної та безаварійної роботи.  Комфортних та щасливих доріг! Нехай усі дороги будуть рівними  і ведуть вас до успіху, а кожен день, проведений за кермом, відкриває  перед  вами нові  перспективи.

Голова Лохвицької районної

Тетяна КОСТЕНКО