26 листопада Лохвиччина попрощалася з Горбатенком Анатолієм Олексійовичем

Тяжко проводжати у останній путь своїх земляків-героїв. Стогне Україна від трагічних подій на Сході, бо гіркі новини розлітаються по всіх куточках нашої держави.

21 листопада 2014 року під час виконання бойового завдання поблизу м.Щастя загинув воїн з села Погарщина Лохвицького району Гнатенко Анатолій Олексійович 1976 року народження.

Йому б жити, радіти, виховувати своїх дітей і нові покоління захисників Батьківщини, та лиха доля розпорядилась по-іншому. Слова співчуття родичам загиблого звучали від керівників району, від односельчан, та невимовне словами горе не поверне матері сина, дружині чоловіка, дитині батька. Біль втрати, пам'ять про Анатолія ніколи не згасне в серцях згорьованих рідних, близьких, друзів, бойових побратимів.

Герої не вмирають!