28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановна громадо Лохвиччини!

Щиро вітаємо Вас із Днем Конституції України!

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала фундаментом розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

За час, що минув, Конституції України довелося подолати чимало випробувань. Та ми маємо твердо усвідомити, що демократичний спосіб життя, утвердження миру й стабільності неможливі без національної єдності та відповідальності кожного з нас за долю Батьківщини перед сучасним і майбутніми поколіннями.

Впевнені, що наша спільна багатогранна діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній копіткій праці, дозволить нам зробити чимало масштабних перетворень у рідній країні.

Бажаємо вам, шановні земляки, міцного здоров'я, взаєморозуміння, віри і сили духу задля здійснення нових звершень на благо України! Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у ваших родинах панують мир, злагода і достаток!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації