28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із знаменною датою в житті нашої держави – Днем Конституції України.

Це свято кожного з нас, незважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен з нас не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.

Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

У цей передсвятковий день бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра, благополуччя. Нехай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту нашої країни!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації