28 КВІТНЯ – ВЕЛИКДЕНЬ

28 КВІТНЯ – ВЕЛИКДЕНЬ

Шановні жителі Лохвиччини!

Щиро вітаємо всіх із світлим та величним великоднім святом Христового Воскресіння – Пасхою.

Для українського народу Великдень має особливе значення. У цей день ми наповнюємо свої серця милосердям, добрими помислами, любов’ю до ближнього і непохитною вірою в духовне відродження кожної людини.

Пасхальна радість дарує нам надію й віру, з якими ми дивимося у майбутнє, спонукає до єдності задля спільного блага. Єдність, яка заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде згуртовувати всіх нас на нашому спільному шляху. Будемо молитися, щоб Господь послав на нашу українську землю свій благодатний мир.

Бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення додавав сили, енергії, наснаги для добрих й корисних справ. Хай дзвони Великодня принесуть у Ваші домівки віру, надію і любов. Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як писанки.

Божої вам благодаті та душевної величі.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації