5 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАТИСТИКИ

5 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАТИСТИКИ

Щиро вітаємо працівників та ветеранів статистики  з професійним святом.

У сучасних умовах стрімких змін і перетворень важко переоцінити роль і значимість статистики, оскільки достовірна інформація, що реально відображає соціально-економічні, демографічні та політичні процеси в кожному регіоні, є необхідною умовою ефективного розвитку держави в цілому.

Ви, статисти, є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті. Це дозволяє не тільки комплексно характеризувати стан районів, областей, але й здійснювати порівняння й обмін даними з іншими країнами, що є надзвичайно актуальним в умовах світової та європейської інтеграції.

Висловлюємо щиру вдячність за вашу щоденну кропітку працю. Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, миру, добра і благополуччя в родинах, натхнення і подальших успіхів у виконанні завдань, поставлених державою.