5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Щиро вітаємо волонтерів, представників благодійних організацій та просто небайдужих  жителів Лохвиччини з Міжнародним днем волонтера.

Місія, яку вам доводиться виконувати, особлива, адже основу будь-якої волонтерської роботи становлять любов, милосердя, співчуття.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання допомоги тим, хто потрапив у біду, ви робите вагомий внесок у розбудову соціальної держави, сприяєте утвердженню добра та справедливості.

Революція Гідності, боротьба на сході країни надали нового значення слову «волонтер». Сьогодні, розуміючи свою відповідальність за майбутнє, більшість із наших громадян обирає активну життєву позицію, використовує вільний час, здібності на благо країни. Маємо унікальний приклад справді всенародного волонтерського руху, яким ми пишаємося та з гордістю демонструємо як свідчення єдності України і зрілості громадянського суспільства.

Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди віддячують вам добром і повагою. Нехай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і натхнення в такій благородній справі.