7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Щиро вітаємо працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів рад та всіх жителів району з Днем місцевого самоврядування!

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя їх жителів, створення комфортних умов для проживання мешканців населених пунктів.

Нехай розуміння і підтримка громади завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. А ваша наполеглива і самовіддана праця, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція будуть гідним внеском у розбудову нашого краю і держави.

Бажаємо всім, хто працює на благо громад, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, миру, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідної землі додасть усім сили та наснаги для втілення в життя планів і задумів.

В.РЯЗАНОВ,голова районноїдержавної адміністрації