7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні народні обранці, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Місцеве самоврядування – найбільш ефективна форма народовладдя, а депутати різних рівнів – це професіонали своєї справи, цілеспрямовані відповідальні, самокритичні, люди з неабиякими організаторськими здібностями.

Вони завжди займають активну життєву позицію, відстоюють інтереси громад, успішно вирішують важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Вітаючи депутатів місцевих і районної рад, членів виконавчих комітетів працівників міських і сільських рад, ветеранів органів місцевого самоврядування, бажаємо плідної праці на благо громади, непохитної віри у стабільне завтра. Зичимо усім міцного здоров’я, успішних починань у всіх справах, витримки й оптимізму, наполегливості у досягненні мети, родинного благополуччя, любові та підтримки від близьких і рідних.

Нехай людська вдячність та повага будуть Вам нагородою за нелегку працю, а цей святковий день додасть натхнення у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродження сіл і міст, зміцнення авторитету держави! Зі святом!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації