7 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Версія для друкуВерсія для друку

7 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

«На підтримку медсестер і акушерок» - під таким гаслом 7 квітня проходить цьогорічний Всесвітній день здоров’я.  Медсестри та акушерки складають більше половини кадрового ресурсу охорони здоров’я. Вони надають якнайширший спектр послуг – від зміцнення здоров’я і профілактики хвороб до лікування, реабілітації та паліативної допомоги. У 2020 році, оголошеному Міжнародним роком працівників сестринських і акушерських служб.

Всесвітній день здоров’я присвячений тій життєво важливій ролі, яку ці медпрацівники відіграють у наданні якісних послуг охорони здоров’я і соціальної допомоги протягом усього людського життя – від народження до смерті. Мета кампанії стимулювати активні дії і залучити інвестиції для підсилення сестринських та акушерських кадрів.

Кампанія з нагоди Всесвітнього дня здоров’я має на меті закликати людей у всьому світі подякувати медсестрам та акушеркам за їх працю та гідно оцінити їх роль у наданні медичної та соціальної допомоги, підвищити значимість професії медсестри і акушерки в очах працівників системи охорони здоров’я, мобілізувати підтримку для медсестер та акушерок і стимулювати інвестиції сестринську та акушерську справу.

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

Наверх ↑