7 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

7 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, прихильники активного та здорового способу життя!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури та спорту.

У сучасному суспільстві фізична культура набуває особливого значення, адже спорт розвиває в людині такі необхідні якості як вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, здатність працювати в команді, вміння підкорювати вершини та успішно долати всі труднощі задля досягнення поставленої мети.

Глибока вдячність  всім тим, хто впродовж багатьох років працює на благо розвитку спорту в районі – нашим землякам, що прославляють Лохвиччину на спортивних аренах держави і за її межами, вчителям і тренерам, що спонукають  молоде покоління до активних занять фізичною культурою, гартують у своїх вихованців дух змагальності, прагнення перемагати та підкорювати нові вершини.

Бажаємо всім, хто присвятив своє життя спорту, міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог в усіх справах і починаннях!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації