8 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЖІНОК ТА МИРУ

8 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЖІНОК ТА МИРУ

Шановні жінки! Дорогі лохвичанки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята, що приходить до нас із ледь відчутним подихом весни, даруючи тепло й пахощі первоцвітів – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято приходить в чарівну мить пробудження природи і несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду, миру та гармонії.

Саме вашими зусиллями, терпінням і теплом ваших сердець твориться затишок і благополуччя у кожній оселі. Заради вас, в ім’я вашого щастя і любові на землі відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов, наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, теплоту близьких сердець, море кохання, відчуття родинного добробуту та щирості почуттів, приємних несподіванок і душевного комфорту.

Будьте щасливими!

Зі Святом!