8 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

8 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізкультури, прихильники активного та здорового способу життя!

Щиро вітаємо вас з нагоди  – Дня фізичної культури та спорту. Це свято бадьорості, краси та здоров’я. Воно уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму. Адже фізична культура – це не тільки професійні заняття спортом, а й активний, здоровий спосіб життя кожного з нас.

Сьогодні Лохвиччина продовжує кращі спортивні традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління. У цьому напрямку працює дитяча юнацька спортивна школа, загальноосвітні та позашкільні заклади району, в яких діти із задоволенням відвідують спортивні гуртки та секції. Своїми спортивними досягненнями їх вихованці гідно представляють наш край на обласному, державному та світовому рівнях.

Шановні жителі нашого району! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість та енергію. Нехай щастить усім, хто присвячує своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації