8 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ МІСТА ЛОХВИЦЯ

8 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ МІСТА ЛОХВИЦЯ

Шановні лохвичани та гості нашого краю!

Щиро вітаємо вас з чудовим святом – Днем міста та 75-ю річницею його визволення від німецько-фашистських загарбників!

У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, парки та сквери, його героїчне минуле і трудове сьогодення.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога. А це тисячі лохвичан, які мужньо захищали свою землю під час Другої світової війни, та ті хто відстоює мир і спокій своєї Батьківщини на Сході нашої країни сьогодні.

Усі досягнення, якими багата наша Лохвиця, також складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Завдячуючи їм завжди молоде місто з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим. Але водночас йому вдається зберегти свою самобутність та унікальність, свою неповторну душу.

Тож ми дякуємо кожному з Вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту лохвичан. Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до нього, адже саме ми спільними зусиллями маємо кожного дня, кожного року творити наше місто заради наших батьків і наших дітей.

Зичимо кожній родині здоров'я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації