8 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЮРИСТА УКРАЇНИ

8 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЮРИСТА УКРАЇНИ

Шановні юристи!

Сьогодні ваша професія набула нового змісту і жодна галузь, державний орган, підприємство чи пересічний громадянин не обходиться без ваших послуг.

Щодня до вас за допомогою звертаються тисячі громадян, щоб відстояти свої правові інтереси. Професійні якості кожного з вас залежать від вміння орієнтуватись у просторі правової інформації. Адже нерідко розібратися у великій кількості нормативних актів важко навіть професіоналу.

Ми впевнені, що юристи нашого району й надалі вірно служитимуть інтересам громади, а успіх та впевненість у власних рішеннях будуть супроводжувати вас у всіх справах і починаннях. У переддень вашого професійного свята бажаємо завжди оптимістичного настрою, радості та щастя в кожну родину. Нехай усі ваші старання будуть винагороджені повагою, шаною та довірою людей, а мудрість та досвід і надалі допомагають в досягненні професійних вершин. Зі святом!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної