9 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

9 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Шановні працівники нафтогазової промисловості району!

Прийміть найщиріші вітання у переддень вашого професійного свята. Лохвиччина, як один із основних нафтогазовидобувних та переробних регіонів Полтавщини, вносить вагомий вклад у зміцнення енергетичної галузі України.

І без перебільшення можна сказати, що в ній працюють найдосвідченіші спеціалісти, професіонали та відповідальні працівники нашого краю. Результати вашої діяльності значною мірою визначають стан та рівень розвитку всієї промисловості, впливають на загальну соціально-економічну ситуацію в районі.

Вітаючи вас із Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, бажаємо вашій галузі процвітання та нових здобутків. Нехай успішно ведеться пошук, видобуток, розвідка, переробка, транспортування та зберігання нафти і газу, а земні надра – завжди будуть багатими та нескінченними! Зі святом!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації