АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ, ЛОХВИЦЬКОЇ ТА СЕНЧАНСЬКОЇ ОТГ

АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ, ЛОХВИЦЬКОЇ ТА СЕНЧАНСЬКОЇ ОТГ

Минулого тижня відбулося підсумкове засідання Атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Лохвицької РДА.

На засідання розглядалися матеріали діяльності за міжатестаційний період 75 педагогічних працівників, з них 8 директорів ЗЗСО та ЗДО, які проходили чергову атестацію у 2018-2019 н.р.

Усі педагогічні працівники, які атестувалися, демонстрували свою педагогічну майстерність колегам під час семінарів, брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях РМО з базових дисциплін, підвищували свій фаховий рівень шляхом самоосвіти.

Усі педагогічні працівники Лохвицької ОТГ, Сенчанської ОТГ, Лохвицького району, що атестуються, забезпечені курсовою підготовкою. Станом на 01.04.2019 року на засіданні АК І рівня атестувалося 147 педагогічних працівників. З 147 педагогічних працівників , які атестувалися учителів - 102, методистів – 5, вихователь ГПД – 3, педагог-організатор – 0, вихователь ДНЗ – 23, бібліотекар – 0, психолог – 4, соціальний педагог – 0, керівник гуртків – 4, музичний керівник ДНЗ – 3. Чергова атестація – 141, позачергова атестація – 5.

Головам Атестаційної комісії І рівня були надані рекомендації щодо дотримання типового Положення про атестацію педпрацівників.

Вітаємо педагогів та дякуємо за Вашу працю.