БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ СЕНЧАН

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ СЕНЧАН

30 жовтня 2018 року у Сенчанській об’єднаній територіальній громаді працювала мобільна точка доступу до системи БПД. Прийом громадян провели начальник Лохвицького бюро правової допомоги - Марія Туник, начальник Лохвицького районного відділу ДРАЦС ГТУЮ в Полтавській області – Олена Поляруш та дільничний офіцер Лохвицького відділу поліції Олександр Теличенко.

Під час зустрічі присутнім було повідомлено про роботу антирейдерського штабу в Полтавській області, особливості безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, способи захисту земельних прав; вирішення земельних спорів, роботу комісії питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, правові послуги системи безоплатної правової допомоги. Правники розповіли учасникам заходу алгоритм дій, якого необхідно додержуватись у разі будь-яких незаконних спроб з боку інших осіб щодо захоплення їх землі або врожаю. Також присутнім розповіли про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО»: #АграрномуРейдерствуСтоп, #МаскиШоуСтоп, #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство.