БЮДЖЕТ УЧАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ

БЮДЖЕТ УЧАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ

20 липня стартує Бюджет участі Полтавської області 2019 року. Запрошуємо ініціативних мешканців Полтавської області написати проекти та вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки».

Сума співфінансування одного проекту з обласного та місцевого бюджетів у 2019 році визначатиметься у співвідношенні 50 на 50: проекти-переможці отримають кошти з обласного бюджету до 50% від вартості проекту (до ста тисяч гривень) та у розмірі 50% (або більше) – з місцевого бюджету.

Загальна сума фінансування проектів-переможців з обласного бюджету в цьому році становитиме 6 мільйонів гривень.

Детальну інформацію про Бюджет участі 2019 можна отримати за посиланням: http://bu.oblrada-pl.gov.ua/.

Нагадаємо, за три роки впровадження обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки» до голосування було представлено 484 проекти, з яких 102 стали переможними; 142 456 мешканців Полтавської області взяли участь у голосуванні за проекти; з обласного бюджету на реалізацію проектів-переможців виділено 8 мільйонів гривень.