ЧАРІВНІ ЖІНКИ, ЛЮБІ ДІВЧАТА!

ЧАРІВНІ   ЖІНКИ, ЛЮБІ  ДІВЧАТА!

Усе прекрасне на Землі – від весни і сонячних променів, все щасливе на Землі – від Жінки. І любов, і сім`я, і народження, і радість. Саме Ви своїм безмежним теплом, добром та ніжністю прикрашаєте наші дні, примножуєте наші успіхи та підтримуєте у скрутні хвилини. З прадавніх часів і понині українські  жінки проявляють надлюдську сміливість, витримку, волю до життя і перемоги. Багатогранність Вашої душі надихає, сила духу – вражає, а краса – вселяє віру в те, що світ обов`язково буде врятований.

Часто саме Ваша порада  є вирішальною, адже вона продумана розумом і підкріплена  жіночою інтуїцією.

Часто саме Ваша тендітна рука допомоги втримує нас, чоловіків, на краю прірви, в яку так легко потрапити  у  круговерті  життєвих  проблем.

Можна безкінечно перераховувати професії, в яких дівчата  невтомними бджілками успішно працюють нарівні з чоловіками, а часто й перевершують  їх.

І при цьому стільки самовідданості, терпіння і душевного тепла  Ви вкладаєте у виховання дітей, створення домашнього затишку, душевної атомосфери на роботі – і лишаєтесь жіночними, чарівними, неповторними панянками.

Усе, чому радіє чоловіче серце, все, що дарує нам відчуття справжнього людського щастя, нерозривно пов`язане з Вами, дорогі жінки. Адже наша земна доля освячена маминою колисковою, бабусиною молитвою і неповторною радістю кохання.

У весни – жіноче обличчя, і на ньому має сяяти сліпуча посмішка; якщо ж  раптом промайнуть сльози – то тільки від шалених емоцій та  приємних сюрпризів.

Саме тому я бажаю, щоб  Ваше свято не обмежувалось одним днем життєвого календаря; і щомиті кожна з Вас відчувала себе тією самою жінкою, перед якою в трепетному захваті схиляють голову незалежно від статусу та віку.

Любі дівчата! Хай прийдешня весна зігріє Ваші серця надіями, а любов і віра огорнуть Вас і Ваших рідних весняною повінню щастя та добробуту!

Зичу кожній з Вас квітучого здоров`я, яскравої долі, і неодмінно – надійного чоловічого крила.

Вічної Вам весни та молодості!

Володимир Рязанов, голова Лохвицької райдержадміністрації