COVID-19!!! ПІДХОДИМО ДО КРИТИЧНОЇ МЕЖІ!

COVID-19!!!

ПІДХОДИМО ДО КРИТИЧНОЇ МЕЖІ!

Шановні мешканці Лохвицького району!

На Полтавщині захворюваність на COVID-19 вже досягла критичної межі.

Усього зареєстровано – 1752 випадків захворювання. За останню добу (24 вересня) зареєстровано 75випадків, померлих від початку епідемії 35 чол.

В Лохвицькому районі станом на 25.09.2020р зареєстровано 21 випадок захворівших на COVID-19, з них 11 пацієнтів одужали, 10 хворіють, з них 3 в стаціонарних відділеннях КНП Лохвицька РЛ Лохвицької РР.

І це лише лабораторно підтверджені випадки COVID-19. Також особи з ознаками гострої респіраторної інфекції, які своєчасно не звертаються до лікаря і не самоізолюються, насправді можуть мати легкий перебіг коронавірусної хвороби і бути джерелом її поширення серед колективу на роботі, у сім'ї, в інших місцях скупчення людей.

У той же час ми спостерігаємо, що більшість громадян ігнорують вимоги карантину і не виконують елементарні заходи профілактики цього захворювання.

У місцях скупчення людей (ринки, зупинки транспорту, торгівельно- розважальні центри та заклади торгівлі тощо) не дотримується соціальне дистанціювання у 1,5 м, не всі громадяни одягають захисні маски, не витримується у приміщеннях норма площі 5 м2 на 1 відвідувача.

Не виконуються елементарні заходи безпеки у колективах підприємств та установ, у транспорті (особливо приватному), у гуртожитках, у сім'ях.

Вже всі втомилися від пандемії та карантину по COVID-19.

Але чи потрібна нам "червона зона" карантину без роботи та нормального навчання наших дітей?

Щоб цього не сталося необхідно виконувати елементарні заходи захисту:

V     дотримуватися режиму самоізоляції при мінімальній підозрі на захворювання та негайно звертатися за меддопомогою;

V       одягати захисні маски у транспорті та інших громадських місцях;

V     дотримуватися особистої гігієни - мити руки з милом, використовувати антисептики, дотримуватися етикету кашлю;

V       дотримуватися соціального дистанціювання;

V       обмежити спілкування у тісному колі;

V     проводити вологе прибирання з дезінфекцією та провітрюванням у житлових, громадських приміщеннях, у транспорті;

V       не виїжджати без нагальної потреби в інші області України та за кордон.

Звертаємось до всіх!

Будьте відповідальними, дотримуйтесь вимог «зеленої зони» адаптивного карантину!

Ваша безпека та здоров’я у ваших руках.