Дайджест заходів Лохвицького бюро правової допомоги

Дайджест заходів Лохвицького бюро правової допомоги за 30 вересня 2020 року

30 вересня 2020 року начальник Лохвицького бюро правової допомоги Марія Туник взяла участь у черговому засіданні Лохвицької міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення. Захід відбувся під головуванням заступника голови Лохвицької РДА Сергія СУРГАЯ. На порядку денному засідання обговорили наступні питання:
1. Про підведення підсумків конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи в закладах освіти.
2. Взаємодія суб’єктів соціальної роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
3. Про діяльність закладів культури Лохвицького району з морально-естетичного та правового виховання молоді та юнацтва. За результатами засідання прийняті відповідні рекомендації.