День Гідності та Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Указом Президента України 13 листопада 2014 року встановлено в Україні День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю.

Бажаю мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках,  віри у щасливе майбутнє Української держави.

Дякую кожному з вас, дорогі лохвиччани, за ваш патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!

Голова Лохвицької районної

державної адміністрації                                                           Тетяна КОСТЕНКО