ДЕНЬ КАР’ЄРИ

ДЕНЬ КАР’ЄРИ В ЛОХВИЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ УЧИЛИЩІ

30 січня для старшокласників Лохвицької ЗОШ №2 та Гімназії №1 м. Лохвиця фахівці Лохвицької районної філії Полтавського ОЦЗ разом з викладачами КВНЗ I рівня акредитації Полтавської обласної ради «Лохвицьке медичне училище» провели «День кар’єри».

На початку заходу учні були ознайомлені з послугами, які надає Державна служба зайнятості для старшокласників та отримали буклети для молоді, які містять перелік ефективних інструментів для свідомого вибору майбутньої професії, а також побудови кар'єри.

Заступник директора училища Лесик Світлана Григорівна та завідувач відділенням «Лікувальна справа» Присяжна Наталія Петрівна ознайомили учнів із умовами вступу до своїх навчальних закладів та спеціальностями, за якими ведеться підготовка, розповіли про високий рівень фахової підготовки, навчальний процес та практики, інновації, цікаве студентське життя у стінах закладу, організацію дозвілля та побуту студентів.

Студенти 4 курсу розповіли та продемонстрували старшокласникам як надавати першу допомогу при ушкодженні м’яких тканин, суглобів і кісток, при пораненнях і кровотечах, при укусах тварин та кліщів.

Учні із задоволенням пройшлися навчальними аудиторіями, які оснащені фантомами, муляжами та приладами для моделювання надання невідкладної допомоги, моделями, скелетами та макетами-тренажерами, манекенами для відпрацювання практичних навичок.

#Лохвиця #служба_зайнятості #ПолтавськийОЦЗ