«ДЕРЖАВА, ОБЛАСТЬ, МІСЦЕВА ВЛАДА Й БІЗНЕС МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ РАЗОМ»,– ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

Версія для друкуВерсія для друку

«ДЕРЖАВА, ОБЛАСТЬ, МІСЦЕВА ВЛАДА Й БІЗНЕС

МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ РАЗОМ», – ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

Сьогодні рік, як Володимир Зеленський став Президентом України. У команді гаранта, яка змінює підходи до української політики працює й голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. Це команда, яка не боїться ухвалювати непопулярні рішення, яка не боїться жертвувати рейтингом заради втілення реальних змін. За цей час, в області як і в країні є відчутні зміни.  Олег Синєгубов зазначив, що як на рівні держави, так і на рівні області ми довели, що можемо бути рівновіддаленими від різних центрів впливу.

«Усі корупційні потоки, які були зав'язані на минулому керівництві області, ми викорінили. І я чітко сказав своїй команді: будь-яка корупційна оборудка дорівнює звільненню та кримінальному провадженню. Ми продемонстрували, що конструктивна співпраця з обласною радою можлива, якщо запропонувати прозорі умови. Як приклад – спільно прийнятий бюджет на 2020 рік. Це бюджет розвитку, а не проїдання», – сказав Олег Синєгубов.

Очільник області зазначив, що одним з випробувань стала пандемія коронавірусу. Але регіону вдалося встояти. Полтавська область почала готуватися завчасно, і зокрема через це маємо невеликі показники захворюваності.

«Ще взимку першими прийняли наших громадян, які повернулися з-за кордону, на обсервацію в Нових Санжарах. І хоч нас лякали, що з Полтавщини почнеться спалах коронавірусу, в підсумку зараз ми одна з небагатьох областей, де кількість одужавших перевищує кількість хворих», – сказав Олег Синєгубов.

Зокрема, тільки бізнес допоміг лікарням на понад 100 млн грн.

В області реалізовують програму Велике будівництво.

«Коли ми очолили область, то побачили, що будівництво стоїть, що на довгобудах відмивали кошти. Але нам вдалося зрушити з місця зведення ЦНАПу, кардіоцентру, сільських амбулаторій, а про всі порушення, які були виявлені, повідомили правоохоронців», – сказав Олег Синжгубов.

У планах протягом року відремонтувати полтавський відрізок траси Київ – Харків – Довжанський. За сприяння очільника області завершення робіт  залучили 95 млн грн із держбюджету.

Також на Полтавщині успішно завернився пілотний проєкт другої ланки медичної реформи. Міністерство охорони здоров’я оцінило досвід Полтавщини і впроваджуватиме його в інших регіонах

Також за підтримки держави і Світового банку ми отримали 165 нових автівок швидкої допомоги, і переважна більшість із них вже передана в райони.

«Впевнений, Полтавщина стане ще більш успішною, і ми зробимо її такою разом. Усі маємо працювати в тандемі. Від держави й області – пошук інвестицій, підтримка вітчизняного виробника, конструктивний діалог. Від місцевої влади та бізнесу – чесна і прозора робота, бажання розвиватися», – сказав Олег Синєгубов.

 

Полтавська ОДА

Наверх ↑